სუს-ის უფროსის მოადგილემ პარლამენტის კომიტეტების გაერთიანებულ სხდომაზე უწყების 2017 წლის ანგარიში წარადგინა
სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის უფროსის მოადგილემ გრიგოლ ლილუაშვილმა საქართველოს პარლამენტის თავდაცვისა და უშიშროების, იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა დაცვის კომიტეტების გაერთიანებულ სხდომაზე სუს-ის საქმიანობის 2017 წლის ანგარიში წარადგინა. სიტყვით გამოსვლის შემდეგ, სხდომა  დახურულ ფორმატში კითხვა-პასუხის რეჟიმში გაიმართა.
სხდომის დასასრულს, თავდაცვისა და უშიშროების, იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა დაცვის კომიტეტებმა სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის 2017 წლის ანგარიში დადებითად შეაფასეს.

Deputy Head of State Security Service of Georgia Presented 2017 Report at the United Parliament Committee Sitting
Grigol Liluashvili, Deputy Head of State Security Service of Georgia delivered a report at united sitting of Legal Affairs, Human Rights and Defense Committees on the activities carried out by the State Security Service of Georgia in 2017. Address of Grigol Liluashvili to the Committee was followed by Q/A session conducted behind closed doors.
Upon of the conclusion of the sitting, Defense, Security and Human Rights Committees approved the 2017 report of State Security Service of Georgia.