სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის უფროსის მოვალეობის შემსრულებელი სახელმწიფო ინსპექტორს შეხვდა
სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის უფროსის მოვალეობის შემსრულებელმა გრიგოლ ლილუაშვილმა სახელმწიფო ინსპექტორთან, ლონდა თოლორაიასთან შეხვედრა გამართა.
შეხვედრაზე ლონდა თოლორაიამ გრიგოლ ლილუაშვილს სახელმწიფო ინსპექტორის სამსახურის საქმიანობის ძირითადი მიმართულებებისა და პრიორიტეტების შესახებ ინფორმაცია მიაწოდა. ასევე, ესაუბრა საგამოძიებო ფუნქციის სრულფასოვნად ამუშავებისთვის განხორციელებული ღონისძიებების შესახებ.
მხარეებმა უწყებებს შორის თანამშრომლობის მნიშვნელობას ხაზი გაუსვეს და სამომავლო თანამშრომლობის მზაობა გამოთქვეს.
შეხვედრას ესწრებოდნენ: სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის უფროსის მოადგილეები: ალექსანდრე ხოჯევანიშვილი, შენგელი ფიცხელაური და გიგა ნიკოლეიშვილი; სსიპ ოპერატიულ-ტექნიკური სააგენტოს უფროსი კობა კობიძე; სახელმწიფო ინსპექტორის მოადგილე გიორგი გამეზარდაშვილი და სამართალდამცავი ორგანოების ზედამხედველი დეპარტამენტის უფროსი გიორგი მინდიაშვილი.

Acting Head of the State Security Service Held Meeting with the State Inspector
Acting Head of the State Security Service, Grigol Liluashvili held meeting with the State Inspector, Londa Toloraia.
During the meeting, Londa Toloraia provided to Grigol Liluashvili an information about main directions and priorities of activities of the State Inspector Service. She also discussed the measures taken in order to thoroughly implement investigative function.
Parties underlined the importance of cooperation between the services and expressed the readiness for the future cooperation.
The meeting was attended by Alexander Khojevanishvili, Shengeli Pitskhelauri and Giga Nikoleishvili - Deputy Heads of State Security Service; Koba Kobidze, Head of the LEPL - Operative-Technical Agency; Giorgi Gamezardashvili, Deputy State Inspector and Giorgi Mindiashvili, Head of Law enforcement supervision Department.